День безпечного Інтернету

SID2018_EC_Insafe_INHOPE-01

За ініціативою європейських некомерційних організацій  запроваджено День безпечнішого Інтернету ,  який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого. Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються: шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,питання інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.День безпечнішого Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Цього року 6 лютого  у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Наша районна бібліотека для дітей уже третій рік поспіль підтримує  ідею Дня безпечного Інтернету.Тож сьогодні ми запросили учнів 5Г класу з класоводом Романчук Вірою Ярославівною та  Горай Руслану Василівну студентку 4 курсу факультету «Математики  та інформатики» Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Руслана Василівна  у вигляді гри розповіла  про безпечний Інтернет та продемонструвала відеоролик. Діти активно відповідали на запитання та приймали участь у конкурсах. На завершення заходу Полек   Олексій та Лесюк Дмитро продемострували свої таланти у вокалі та  грі на гітарі.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s